Dažniausiai užduodami klausimai

Bilietus galima įsigyti bilietų kasose ir elektroniniu būdu per mūsų svetainę adresu www.selfielab.lt

Tai nebūtina. Bilietą galite pateikti elektronine versija savo mobiliajame įrenginyje.

Be abejo, bilietus galima įsigyti prie įėjimo, tačiau mes visada patariame juos įsigyti internetu, kad išvengtumėte eilių.

Taip, galite atsiskaityti kreditine kortele.

Minimali apsilankymo trukmė  apie 60 minučių, bet jeigu užsibūsite ilgiau, nieko tokio. Prie išėjimo pateikus Selfie LAB kortelę reikės tiesiog susimokėti už papildomai praleistą laiką.

„Selfie LAB“  laukiami bet kokio amžiaus vaikai, tačiau dėl specifinių dekoracijų maloniai prašome tėvų/globėjų skirti ypatingą dėmesį savo vaikams.

Vaikai iki 10 metų į fotostudiją gali patekti tik kartu su lydinčiu asmeniu.

Patalpose bėgioti draudžiama!

Pasiimkite fotoaparatą ar išmanųjį telefoną su įkrautu elementu bei daug laisvos atminties! Ir svarbiausia – gerą nuotaiką. :)

– papildomos profesionalios įrangos, skirtos fotosesijoms (soft-boxų, blyksčių). Dėl komercinių fotosesijų kreiptis į  Selfie LAB administraciją

– alkoholinių gėrimų bei kitų svaigiųjų medžiagų, rūkyti patalpose taip pat yra giežtai draudžiama

– maisto;

„Selfie LAB“ patalpose tualeto nėra, tačiau jį galima rasti prekybos centro „CUP“  1-me bei 5-me aukštuose.

„Selfie LAB“ įsikūręs PC „CUP“ 5 aukštas, Upės g. 9, Vilnius

Pirmadienis – NEDIRBAME

Antradienis – Sekmadienis: 12.00 – 21.00

Vizito metu fotografavimui ar filmavimui galėsite naudotis visomis esančiomis foto zonomis bei jose esančiais rekvizitais/dekoracijomis.

Žinoma, leidžiama, net ir raginame tai daryti! Naudokite drąsiai vaizdinę medžiagą socialiniuose tinkluose  tokiuose kaip „Instagram“, „Facebook“ arba sukurkite šaunų „Tik Tok“ klipuką bei  pažymėkite mus – mes tuo tiks pasidžiaugsime.

Visoms komercinėms fotografijoms, interviu spaudai, profesionalioms fotosesijoms (su modeliu, vestuvėms ir kt.) reikalingas „Selfie LAB“ sutikimas – susisiekite: info@selfielab.lt arba telefonu +370 645 15 398

Ne, dauguma foto zonų yra skirtingos, kurios po tam tikro laiko bus keičiamos.

„Selfie LAB“ pasilieka teisę keisti foto zonas be išankstinio įspėjimo klientams.

Įsigyto bilieto grąžinti negalima. Tačiau galima pakeisti priėmimo datą, bet ne vėliau kaip likus 5-ioms  darbo dienoms iki planuojamo apsilankymo datos ir atsižvelgiant į tai, ar yra vietų naujai pasirinktai datai.

Vėluoti leidžiama iki 15min, laikas nepratęsiamas.

Taip, reikia, jeigu nerezervuojate pilnai studijos. „Selfie LAB“ yra vieta, pilnai pritaikyta fotografuotis vienam žmogui, todėl galima drąsiai eiti vienam ir pasidaryti daug gražių nuotraukų be papildomos pagalbos.

Jeigu rezervuojate visą studiją, mokėti papildomai už fotografą nereikia.

Jeigu neradote atsakymo į savo klausimą, kreipkitės į „Selfie LAB“ administraciją. Mielai atsakysime į visus Jūsų pateiktus klausimus.