Apie mus

Pirmoji  Lietuvoje asmenukių fotostudija

Mes esame vieta skirta visiems – tiek žmonėms, mėgstantiems socialinę erdvę, tiek tiems, kurie tiesiog nori gerai praleisti laiką.

Jei esate asmenukių gerbėja(-as) ir Jums patinka smagiai leisti laiką pasiruoškite įkrautą telefoną  ir atminties kortelę, nes „Selfie LAB“ yra tikra nuotraukų ir linksmybių mėgėjų vieta. Unikalios dekoracijos su ypatingo dydžio spurgomis, didžiuliais saldumynais leidžia visiems apsilankiusiems atitrūkti nuo realybės. Spalvingi fonai, puošnios formos ir virš dvidešimt skirtingų foto zonų tikriausiai susuks galvą. Kiekvienas elementas suteikia galimybę daugybei kadrų. „Facebook“ „Instagram“ ar „TikTok“ gerbėjai savo nuotraukomis ir vaizdo įrašais ne tik sukurs sensaciją internete, tačiau taip pat patirs nepamirštamą nuotykį, kupiną  laimės. Čia tikrų tikriausia spalvų laboratorija, kurioje įvyksta nuotaikos chemija.

Vizito metu net niūriausias klientas pradės šypsotis! Čia garantuota puiki pramoga ne tik socialinių tinklų gerbėjams, bet ir šeimoms, norinčioms linksmai praleisti laiką nepakartojamoje aplinkoje.

Spontaniškas išėjimas su draugais ar šeima, pasimatymas, gimtadienis, mergvakaris, o gal beprotiška fotosesija?! Bet kuri proga yra puiki galimybė  apsilankyti #SelfieLAB!